Warzywnik drewniany typ XXL

Ogrody warzywne w GardenTechnika 

W GardenTechnika znajdą Państwo  najwyższej jakości ogrody warzywne polskiej marki WoodTechnika. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tego producenta, dlatego znajdą u nas Państwo najkorzystniejszą ofertę na rynku tego typu ogrodów warzywnych. Dostępne w naszym sklepie ogrody warzywne wykonane są z szlachetnego drewna sosnowego, który pochodzi ze Skandynawii. W ten sposób mamy pewność, że otrzymają Państwo najsolidniejszy i najtrwalszy produkt na rynku. 

Nowoczesny design ogrodów warzywnych

Oferowane w naszym sklepie ogrody warzywne wykonane są z drewna, które w żaden sposób nie jest lakierowany. Dzięki temu drewno zachowuje naturalny kolor, dzięki temu wpasowuje się w każdy styl ogrodu. Nasze ogrody warzywne służą do upraw warzyw, jednak jednocześnie mogą stanowić nowoczesny aczkolwiek naturalny element w wystroju ogrodu. 

Dlaczego warto kupić ogród warzywny w GardenTechnika?

Przede wszystkim nasze ogrody warzywne mają najlepszy stosunek ceny do jakości. Kupując u nas ogrody warzywne mają Państwo gwarancję, że nasze produkty posłużą Państwu przez wiele sezonów. Ponadto wszystkie nasze produkty są do samodzielnego złożenia. Jednak montaż naszych ogrodów warzywnych jest prosty i nie wymagają one użycia narzędzi. Zawdzięczamy to odpowiednim nacięciom w deskach oraz załączonych w zestawie samowiercących wkrętów. Ponadto do każdego zestawu dołączamy gratis agrowłókninę, siatkę na krety i folię zabezpieczającą. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodów warzywnych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl