COLORIT drewno to produkty do ochrony, pielęgnacji i renowacji drewna, o właściwościach dekoracyjnych, podkreślające naturalne piękno drewnianych powierzchni. Powstały z zamiłowania do drewna i świadomości troski, jaką należy otoczyć ten szlachetny surowiec, aby cieszyć się jego walorami przez długi czas.

ICA FOR YOU BIO to absolutna nowość na polskim rynku. Produkty BIO do ochrony drewna, które dzięki wysokiej zawartości surowców ze źródeł odnawialnych przyczyniają się do redukcji CO2 w atmosferze. Powstają w 75% z materiałów pochodzących z Biomasy wytwarzanej w procesie rafinacji odpadów roślinnych. Wyprodukowane w ten sposób wodorozcieńczalne lakiery, lakierobejce oraz oleje są bezwonne i całkowicie nietoksyczne, nie ustępują jakością, wydajnością i trwałością tradycyjnym produktom. Charakteryzują się podwyższoną odpornością na uwarunkowania pogodowe, co wykazały testy zastosowań w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór lakierów, lakierobejc i olejów renomowanych marek Colorit i ICA FOR YOU BIO, które nie tylko podkreślą naturalne piękno drewna, ale również zapewnią mu długotrwałą ochronę.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

  • Ekologiczne i bezpieczne: Bazujemy na produktach nie mających negatywnego wpływu na środowisko i są bezpieczne dla zdrowia.
  • Wysoka jakość: Oferujemy produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Szeroki wybór: W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór lakierów, lakierobejc i olejów do różnych zastosowań.
  • Doskonała ochrona: Produkty dostępne w naszym sklepie zapewniają doskonałą ochronę drewnianym powierzchniom przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Piękno naturalnego drewna: Nasze produkty podkreślają naturalne piękno drewna i wydobywają jego naturalny rysunek.

Marki, którym możesz zaufać:

  • Colorit: Lakierobejce Colorit to produkty, które doskonale sprawdzą się do ochrony i dekoracji drewna wewnątrz i na zewnątrz. Podkreślają naturalne piękno drewna i zapobiegają jego starzeniu. Elastyczna powłoka, jaką nadają, jest wytrzymała, nie łuszczy się i nie pęka.
  • ICA FOR YOU BIO: Produkty ICA FOR YOU BIO to wysoko wydajne lakiery, lakierobejce i oleje na bazie wody bez toksycznych dodatków. Są bezwonne, bezpieczne dla środowiska a także zapewniające doskonałą ochronę drewnianym powierzchniom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl