COLORIT drewno to produkty do ochrony, pielęgnacji i renowacji drewna, o właściwościach dekoracyjnych, podkreślające naturalne piękno drewnianych powierzchni. Powstały z zamiłowania do drewna i świadomości troski, jaką należy otoczyć ten szlachetny surowiec, aby cieszyć się jego walorami przez długi czas.

ICA FOR YOU BIO to absolutna nowość na polskim rynku! Produkty BIO do ochrony drewna, które dzięki wysokiej zawartości surowców ze źródeł odnawialnych przyczyniają się do redukcji CO2 w atmosferze! Powstają w 75% z materiałów pochodzących z Biomasy wytwarzanej w procesie rafinacji odpadów roślinnych. Wyprodukowane w ten sposób wodorozcieńczalne Lakiery, Lakierobejce oraz Oleje są bezwonne i całkowicie nietoksyczne, a nie ustępują jakością, wydajnością i trwałością tradycyjnym produktom. Charakteryzują się podwyższoną odpornością na uwarunkowania pogodowe, co wykazały testy zastosowań w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Nasza oferta to kompleksowa gama środków,  pomagających w łatwy sposób dbać o drewniane: meble, podłogi, elementy dekoracyjne i konstrukcje zewnętrze, przeprowadzać ich metamorfozę oraz zabezpieczać przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Produkty zapewniają ochronę najwyższej jakości z gwarancją na lata. Są proste i przyjemne w aplikacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl