Grabie / widły

Grabie ogrodnicze w GardenTechnika

W GardenTechnika przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę grabi ogrodowych i wideł, które ułatwią codzienne prace pielęgnacyjne w ogrodzie. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie znajdowały się wytrzymałe i solidne grabie wykonane z najlepszych materiałów. Z tego powodu nasze produkty mogą służyć zarówno wielbicielom i właścicielom ogrodów, jak i  firmom pielęgnującym ogrody. 

Atrakcyjne ceny grabi ogrodniczych w GardenTechnika

Ceny naszych produktów w stosunku do jakości są bardzo atrakcyjne. Ceny wahają się pomiędzy 30, a 150 zł. Dodatkowo nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na specjalny system rabatowy, co pozwoli na zakup narzędzi ręcznych jeszcze w niższych cenach. 

Bogaty wybór grabi, mikro grabi i wideł do ogrodu

Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie był szeroki asortyment wideł, grabi i mikrograbi. Dzięki różnym modelom mogą Państwo dobrać odpowiednie narzędzie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Mikrograbie - zastosowanie w ogrodzie

Mikrograbie doskonale sprawdzą się do wyrównania i rozprowadzenia ziemi na niewielkich powierzchniach tj. rabaty ogrodowe, warzywniki czy donice. W ten sposób za pomocą wygodnych uchwytów można szybko, wygodnie i bez brudzenia rąk uporządkować ziemię. 

Grabie ogrodowe - zastosowanie

Grabie ogrodnicze pozwolą na wyrównanie i oczyszczenie ziemi z kamieni, liści, chwastów i śmieci. Doskonale sprawdzą się zarówno przy codziennych, jak i gruntownych porządkach ogrodowych. Dzięki nim praca w ogrodzie będzie przyjemna i komfortowa.

Widły ogrodnicze

Widły sprawdzą się w porządkach ogrodów o dużych powierzchniach oraz na gospodarstwach rolnych. Doskonale nadadzą się do przerabiania kompostu, przerzucania siana czy skopania grządki. Dzięki ich twardym metalowym zębom można unieść cięższe rzeczy niż w przypadku zwyczajnych grabi ogrodowych.

Wysokiej jakości grabie widły i mikrograbie w GardenTechnika

Mikrograbie. grabie i widły dostępne w naszym sklepie pochodzą od najlepszych producentów tj. TUCHMET, BIG, Wolf Garten. Wszystkie narzędzia są odpowiednio wyprofilowane, co pozwala na długą i wygodną pracę w ogrodzie lub gospodarstwie rolnym. Wszystkie grabie wykonane są z trwałych i wysokiej jakości materiałów. Trzonki w grabiach są odpowiednio wyprofilowane i wykonane z drewna, co zapewni stabilny uchwyt i komfortową pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi grabiami ogrodniczymi w GardenTechnika!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl