Opcje przeglądania
Producent
grubość poliwęglanu
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Szklarnia daje możliwość ekologicznych upraw warzyw, owoców czy ziół, a także pomaga w zwiększaniu obfitości zbiorów.

W szklarni ogrodowej panuje korzystny mikroklimat, odpowiedni do uprawy roślin ciepłolubnych, dlatego szklarnia jest istotnym elementem, dzięki któremu możemy uzyskać większy efekt. Ponadto, chcąc chronić swoje uprawy przed niekorzystnymi warunkami, warto zastanowić się nad zastosowaniem szklarni w swoim ogrodzie.

Oferujemy szeroki wybór szklarni ogrodowych w różnych wymiarach, dzięki czemu możemy je z łatwością dostosować do własnych potrzeb i przestrzeni zaaranżowanego przez nas ogrodu.

Do wyposażenia szklarni ogrodowej proponujemy wkomponowanie  naszych warzywników drewnianych oraz systemów nawadniania a w celu ułatwienia pielęgnacji upraw polecamy zakup narzędzi ogrodniczych. Wszystkie produkty oferowane są w sklepie GardenTechnika.

Szklarnie

Wysoka jakość materiałów szklarni ogrodowych w GardenTechnika

W naszym asortymencie znajdą Państwo szklarnie, które są wykonane z najlepszych materiałów. Całą konstrukcję utrzymują ocynkowane profile stalowe, które sprawią, że cała szklarnia będzie stała stabilnie nawet przy bardzo trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, czy wichura. Dodatkowo osłony w szklarniach dostępne w naszym sklepie wykonane są z poliwęglanu komorowego, który wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami. Przede wszystkim ten materiał powoduje, że przez ten materiał doskonale przepuszczane jest powietrze jednocześnie utrzymując odpowiednią temperaturę w wnętrzu szklarni. Poliwęglan komorowy jest najlepszym rozwiązaniem do szklarni dzięki swoim właściwościom.

Jakie jeszcze zalety mają szklarnie ogrodowe ETL  z poliwęglanu komorowego?

Szklarnie wykonane z poliwęglanu komorowego mają o wiele więcej zalet, niż szklarnie wytworzone ze szkła czy folii. Główną zaletą naszych produktów jest to, że są one bardzo odporne na różne czynniki atmosferyczne jednocześnie zachowując lekkość. Dzięki temu można w łatwy sposób przenieść je w dowolne miejsce w ogrodzie lub na działce. Dodatkowo poliwęglan jest o wiele prostszy w utrzymaniu czystości, co pozwala na efektywne przepuszczanie światła nawet po kilku latach użytkowania. Kolejną zaletą naszych szklarni, jest to, że wyróżniają się one atrakcyjnym designem, co pozwoli na zachowanie estetyki w ogrodzie. 

Małe i duże szklarnie ogrodowe firmy ETL dostępne w GardenTechnika

W naszej ofercie znajdą Państwo duże szklarnie ogrodowe rozmiarów 12x3x2 m. Dedykujemy ją wszystkim, którzy mają duże ogrody i planują uprawiać większe ilości warzyw, owoców lub innych roślin. Jednak w trosce o właścicielach niewielkich ogrodów, przygotowaliśmy specjalną ofertę mini szklarni ogrodowych w rozmiarach 1x1,5 x 1,05 m, które pozwalają na założenie szklarni w niewielkich działkach lub ogródkach. Ponadto nasze mini szklarnie można dodatkowo rozbudowywać o kolejne moduły o długości 2 m. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szklarni ogrodowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl