Wpisz kod rabatowy "RabatyZaZakupy" i skorzystaj z rabatu na zakup warzywników drewnianych - rabat nawet 15%

Piły

Piła ogrodowa do gałęzi z trzonkiem teleskopowym POWER CUT SAW PRO 370 + ZM-V4 Piła ogrodowa do gałęzi z trzonkiem teleskopowym POWER CUT SAW PRO 370 + ZM-V4
Producent: WOLF-Garten
Cena: 229,99 zł 289,00 zł (netto: 186,98 zł 234,96 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Piła ogrodowa do gałęzi POWER CUT SAW 370 Piła ogrodowa do gałęzi POWER CUT SAW 370
Producent: WOLF-Garten
Cena: 99,99 zł 129,00 zł (netto: 81,29 zł 104,88 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Piła ogrodowa do gałęzi POWER CUT SAW PRO 370 Piła ogrodowa do gałęzi POWER CUT SAW PRO 370
Producent: WOLF-Garten
Cena: 129,00 zł 159,00 zł (netto: 104,88 zł 129,27 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Piła składana ogrodowa do gałęzi POWER CUT SAW 145 Piła składana ogrodowa do gałęzi POWER CUT SAW 145
Producent: WOLF-Garten
Cena: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Piła ogrodowa do gałęzi POWER CUT SAW 275 Piła ogrodowa do gałęzi POWER CUT SAW 275
Producent: WOLF-Garten
Cena: 209,00 zł (netto: 169,92 zł )
szt.
zobacz więcej

Piły ogrodnicze w GardenTechnika

Piła ogrodowa to jest niezbędne narzędzie do prowadzenia prac w ogrodzie. Dobrej jakości piły ogrodowych są niezbędne do bezpiecznych i efektywnych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy specjalną ofertę pił ogrodniczych. 

Piły do gałęzi i drewna

Ręczne piły doskonale nadają się do cięcia gałęzi, drewna i krzewów. Cięcie gałęzi piłą ręczną jest niezbędnym narzędziem do zachowania porządku i estetyki w ogrodzie. Podcinanie krzewów, drzew i innych roślin jest niezwykle istotne nie tylko w celu zachowania estetyki i funkcjonalności w ogrodzie. Takie prace pielęgnacyjne mają również na celu zadbanie o zdrowie krzewów i drzew. 

Wytrzymała i trwała ręczna piła ogrodnicza

W GardenTechnika przygotowaliśmy ręczne piły ogrodnicze, które doskonale nadają się do cięcia różnych gałęzi. Nasze produkty są skonstruowane w taki sposób, że można nimi szybko i wygodnie rozciąć grube gałęzie. Ręczna piła ma wyprofilowane ostrze oraz ergonomiczny uchwyt. Dodatkowo, aby ułatwić użytkowanie nasze piły posiadają szpic do zdrapywania kory. Dzięki tym właściwościom ręczne piły ogrodnicze dostępne w GardenTechnika są doskonałym rozwiązaniem do prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Piły dostępne są trwałe, dlatego otrzymaliśmy od producentów 35 letnią gwarancję.

Dlaczego warto zakupić piłę ogrodniczą w GardenTechnika?

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie piły ogrodnicze wysokiej jakości od najlepszych producentów tj. Wolf Garten. Są one wygodne w użytkowaniu, a ich wyprofilowane ostrze usprawnia cięcie gałęzi. Odpowiednio wyprofilowany i gumowy uchwyt zapewnia wygodę podczas prac w ogrodzie. Dodatkowo uchwyty są w wyróżniających się kolorach, więc ryzyko zagubienia i pozostawienia na dworze jest niewielkie. Dodatkowo piły ogrodowe w naszym sklepie posiadają 35 letnią gwarancję producenta.

W naszym asortymencie poza ręcznymi piłami ogrodniczymi do gałęzi znajdują się również inne narzędzia ogrodnicze tj. elektronarzędzia Stanley, które również usprawniają prace pielęgnacyjne w ogrodzie.

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl