Wąskie warzywniki w GardenTechnika

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wąskich wąskich warzywników marki WoodTechnika, które wyróżniają się wyjątkową trwałością, solidnością, a także odpornością na wilgoć. Oferowane przez nas wąskie warzywniki wykonane są z drewna sosnowego ze Skandynawii, które w porównaniu z drewnem sosnowym są trwalsze. To sprawia, że wąskie warzywniki marki WoodTechnika mogą być wykorzystywane przez wiele lat.

Jak złożyć wąski warzywnik?

Dostarczamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do samodzielnego złożenia wąskich warzywników. W ten sposób możemy w łatwy sposób jesteśmy w stanie dostarczyć nasze warzywniki. W naszym zestawie można znaleźć samowkręcające się wkręty, deski sosnowe z odpowiednimi nacięciami, agrowłókninę, siatkę na krety, a także folię zabezpieczającą. Za pomocą wkrętów i nacięć w deskach można złożyć wąski warzywnik bez użycia narzędzi.

Zalety wąskich warzywników z naszego sklepu GardenTechnika

Wąskie warzywniki oferowane w naszym sklepie mają szerokie zastosowanie. Przede wszystkim nadają się doskonale do hodowli kwiatów, warzyw, a także ziół w ogrodach o niewielkiej powierzchni. Dzięki wąskim warzywnikom marki WOODTechnika można uprawiać rośliny na niewielkich ogrodach nie odbierając zbyt wielkiej przestrzeni. Ponadto z racji tego, że oferowane przez nas wąskie warzywniki są drewniane, doskonale wpasowują się w ekologiczny trend. Uniwersalność naszych produktów powoduje, że wąskie warzywniki sprawdzą się w każdym stylu ogrodu.  

Bogata oferta wąskich warzywników i nie tylko w GardenTechnika

W naszym sklepie można znaleźć wąskie warzywniki w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni warzywnik dostosowany do indywidualnych potrzeb. Ponadto dostarczamy również inne produkty producenta WoodTechnika tj.:

Zapraszamy do zapoznania się  z ofertą wąskich warzywników i innych produktów dostępnych w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl